استخدام دبیر مراکز آموزشی سری 15-96

فرصت دریافت معرفی نامه تا پایان روز سه شنبه ۱۸ مهر ماه ۹۶ تمدید شد

گروه آموزشی استاد، نتایج مرحله پانزدهم گزینش و استخدام پشتیبان در مراکز آموزشی سال ۱۳۹۶ را به شرح زیر اعلام می دارد.

رزومه شما بر اساس اطلاعات تکمیلی در سایت گروه آموزشی استاد و مطابقت با تخصص های مورد نیاز کارفرما انتخاب شده است. در صورت علاقه مندی به همکاری در این موقعیت شغلی می توانید مراحل زیر را ادامه داده و در مصاحبه حضوری شرکت کنید. در غیر این صورت می توانید منتظر موقعیت های شغلی بعدی باشید.
نتیجه اولیه گزینش از لینک زیر قابل دانلود می باشد. توجه داشته باشید افراد منتخب با رنگ زرد مشخص شده اند.
لینک دانلود : اسامی پذیرفته شدگان سری پانزدهم استخدام های سال ۹۶ – استخدام پشتیبان مراکز آموزشی

 

  

 

اگر نام شما در لیست اسامی پذیرفته شدگان سری پانزدهم ،  با رنگ زرد مشخص شده است، شما جزء افراد منتخب در مرحله اول گزینش مدارس می باشید.

در نتیجه هماهنگی های انجام شده جهت استخدام دبیر و تامین نیروی انسانی متخصص تعدادی از معتبرترین مدارس و مراکز آموزشی برای سال ۱۳۹۶ به گروه آموزشی استاد محول شده است، که با توجه به نیاز و معیارهای مراکز مذکور و رزومه های دریافتی، تعدادی از شما عزیزان برای این مرحله گزینش شده اید و برای مابقی دوستان در مراحل بعدی و مدارس دیگر که به زودی اعلام خواهد شد، اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت .
توجـــــــه : گروه آموزشی استاد در نظر دارد تمام تلاش خود را در جهت همکاری با تمامی دوستانی که رزومه خود را به صورت آنلاین در سایت تکمیل کرده اند بکــــار گیرد.
 لیست اسامی انتخاب شده چند برابر ظرفیت می باشد که از این تعداد فقط ۲۰ نفر امکان مصاحبه حضوری را پیدا خواهند کرد. فرم معرفی نامه و پیش قرارداد فقط برای تعداد مشخصی قابل دریافت می باشد و ارسال خواهد شد و پس از آن سیستم ارسال فرم قفل می شود. لطفا در صورت تمایل به ادامه همکاری در اسرع وقت فرم را دریافت نمایید و به روزهای آخر موکول نکنید. ( روزهای تعیین شده برای مصاحبه حضوری ۱۸ و ۱۹ مهر ماه میباشد )
دقت کنید که شما بر اساس مواردی چون: تحصیلات،تخصص، جنسیت، سن، شهر محل سکونت که در سایت گروه آموزشی استاد تکمیل کرده اید برای حداقل یکی از موقعیت های شغلی که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد مناسب تشخیص داده شده و انتخاب شده اید. (امکان دارد رزومه شما با یک مورد شغلی و یا هر دو مورد شغلی زیر همخوانی داشته باشد) انتخاب و استخدام شما به عیار علمی، مدارک تحصیلی و طریقه برخورد و بیان و پوشش شما و… در روز مصاحبه بستگی خواهد داشت.

توجـــــــه : به دلیل تعداد زیاد رزومه ها مطالعه تمام سوابق امکان پذیر نبوده و فقط بر اساس برخی کلمات کلیدی جستجو و گزینش صورت میگیرد به همین دلیل لطفا قبل از دریافت معرفی نامه به مشخصات شغلی ارائه شده در همین صفحه دقت فرمایید و در صورت مطابقت با شرایط و رزومه شما اقدام به دریافت معرفی نامه نمایید. 


مشخصات کارفرما :
 1. مشخصات کارفرما : کلیک کنید

  کارفرما : یک شعبه از مدارس غیر انتفاعی بسیار معتبر در تهران و ایران در مقطع دبستان پسرانه

  محل کار : تهران– مرزداران

 1. توجــــه : افراد در این لیست …

  افراد در این لیست براساس مطابقت رزومه های تکمیل شده و نیازهای کارفرما انتخاب شده اند. توجه داشته باشید که برخی مسائل مانند سوابق شغلی دقیق، عیار علمی، روابط اجتماعی را نمیتوان از طریق رزومه تشخیص داد، برای مثال کارفرما در برخی مشاغل نیاز به سابقه کار مرتبط دارد و برای برخی مشاغل سابقه کاری نیاز نیست. ذکر این مورد مهم است که افراد نباید دارای معلولیت، لکنت زبان و لهجه غلیظ باشند و باید بتوانند با دانش آموزان مقطع مورد نظر ارتباط قوی و موثر برقرار کنند.

  پس لطفا در صورت تمایل برای مصاحبه حضوری به موارد ذکر شده توجه نمایید و با علم به این موارد اقدامات لازم را انجام دهید.

مشخصات شغل های  مورد نظر : ( خانم )
 1. پشتیبان درسی (خانم) – کلیک کنید
  شرایط شغلی مورد نیاز دبیران محترم :
  1. پشتیبان درسی برای مقاطع چهارم و ششم
  2. فارغ التحصیل رشته های علوم پایه از دانشگاه های دولتی روزانه ( دانشگاه های تهران از اولویت بالاتری برخودار هستند )
  3. سابقه کاری الزامی نیست ( افرادی که سابقه کاری دارند از اولویت بالاتری برخوردار هستند )
  4. ساعت کاری بصورت تمام وقت
  5. بیمه تامین اجتماعی
  6. حقوق بصورت ماهیانه پرداخت میگردد
  7. صددرصد امکان ارتقای شغلی
  8. بهترین رزومه کاری برای علاقه مندان

  تعریف شغلی پشتیبان :
  پشتیبان، مدیریت کلاس را برعهده دارد و حضور در کلاس ها، کمک و همیاری دانش آموزان، نظارت بر کار دبیران، رفع اشکال دانش آموزان، طرح تکلیف و نظارت بر تکالیف و ارتباط با اولیا از وظایف پشتیبان می باشد .
  پشتیبان ها بسیار مورد توجه مجموعه خواهند بود و نظارت دقیقی بر روی فعالیت آنها شده و جای پیشرفت زیادی دارند. پشتیبان ها در برخی موارد باید از دبیران نیز اطلاعات بیشتری داشته باشند زیرا پشتیبان می بایست بر تمام دروس مقطع تحصیلی که در آن فعالیت می کنند تسلط داشته باشد.
  پشتیبان ها از میان فارغ التحصیلا ن مقاطع لیسانس و فوق لیسانس دانشگاههای معتبر سراسری و رتبه های برتر کنکور انتخاب می شوند .


توضیحات تکمیلی :

 1. افرادی که قبل از سال ۹۵ رزومه تکمیل کرده اند کلیک کنند…

  لطفا نکات زیر را با دقت مطالعه کنید :
  افرادی که قبل از سال ۱۳۹۵ در سایت گروه آموزشی استاد ثبت نام و رزومه تکمیل کرده اند، در ورژن جدید سایت رزومه آنها بصورت آنلاین وجود ندارد و رزومه این افراد بصورت آفلاین توسط کارشناسان بررسی می شود
  این افراد برای دریافت معرفی نامه دو راه دارند : 

  1.  از طریق لینک “دریافت معرفی نامه” در انتهای متن برای دریافت معرفی نامه اقدام کنند، که در اینصورت پس از پرداخت هزینه یک ایمیل شامل لینک دانلود معرفی نامه و قرارداد گروه آموزشی استاد دریافت می کنند. در این روش کاربران نمی توانند از مزایای اشتراک ویژه در سایت استفاده کنند.
  2.  می توانند در ورژن جدید سایت ثبت نام کرده و اشتراک ویژه دریافت کنند و پس از دریافت معرفی نامه در فرصت مناسب وارد حساب کاربری خود شده و رزومه جدید خود را تکمیل کنند تا در آینده بتوانند از مزایای سایت بهره مند شوند.

 2. از دو طریق می توانید معرفی نامه را دریافت کنید…

  افرادی که در سایت ثبت نام و رزومه خود را تکمیل و در این سری استخدامی گزینش شده اند می توانند به دو طریق زیر معرفی نامه را دریافت کنند.
  ۱. ابتدا وارد سایت شوند.
  ۲. از طریق لینک “دریافت معرفی نامه” که در ادامه مطلب قرار دارد برای دریافت معرفی نامه اقدام کنند. در این روش پس از پرداخت هزینه یک ایمیل شامل لینک دانلود معرفی نامه و قرارداد گروه آموزشی استاد دریافت می کنند. در این روش کاربران نمی توانند از مزایای اشتراک ویژه در سایت استفاده کنند.
  ۳. از طریق لینک “دریافت اشتراک ویژه” که در ادامه مطلب قرار دارد ، یکی از اشتراکهای ویژه یک ماهه تا سه ماه را بر اساس علاقه خود انتخاب و پس از پرداخت هزینه ، لینک دانلود معرفی نامه برای آنها فعال شده و باید دوباره وارد همین صفحه استخدامی شوند تا بتوانند معرفی نامه را دانلود کنند.

  توجـــــه : لینک دانلود معرفی نامه فقط برای مشترکین ویژه فعال است. کاربران باید ابتدا اشتراک ویژه در سایت دریافت کنند و سپس وارد همین صفحه استخدامی شوند تا بتوانند در  همین صفحه لینک دانلود را مشاهده و اقدام به دانلود معرفی نامه و قرارداد گروه آموزشی استاد نمایند.

 3. برای اطلاعات بیشتر در مورد مشترکین ویژه کلیک کنید…

  جهت دریافت قرارداد و معرفی نامه به مدارس مذکور و هزینه ثبت نام برای موقعیت های شغلی، کارجویان محترم می بایست مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان پرداخت می کردند (مطابق قانون موسسات کاریابی داخلی) که ما این مبلغ را به ۱۵.۰۰۰ تومان کاهش دادیم . در سیستم مشترکین ویژه، اعضای محترم سایت که عضو ویژه سایت شوند می توانند با  پرداخت مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان، برای مدت یکماه از خدمات استخدامی استفاده نمایند .

  به دلیل اینکه برای استخدام نهایی در مدارس و مراکز آموزشی ممکن است شما در چند سری آموزشی مطابق با رزومه خود گزینش شوید، عضویت ویژه سایت باعث می شود تا بتوانید از تمام موقعیت های شغلی که در آنها گزینش شده اید استفاده کنید و معرفی نامه برای مصاحبه حضوری را رایگان دریافت کنید.

قابل توجــــــــــه کاربران محترم :

 • کاربرانی که در سری های استخدامی قبلی گزینش شده و به همراه معرفی نامه یک کد تخفیف دریافت کرده اند، می توانند که از آن برای دریافت اشتراک ویژه و معرفی نامه این سری استخدامی استفاده کنند.
 • توجه داشته باشید این مبلغ جهت انجام خدمات استخدامی، خدمات عضویت ویژه، اشتغال کارجویان، هزینه های وب سایت، خدمات مربوط به بررسی و گزینش رزومه ها، انجام معرفی و ارسال رزومه شما به موسسات و مدارس، همچنین پیگیری مراحل استخدام شما و هزینه های متفرقه مراحل قبل و بعد از استخدام بوده و ضمانت استخدام شما نمی باشد. ( تمام خدمات سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین موسسات کاریابی وزارت کار و رفاه اجتماعی می باشد.)
 • اعضای سایت گروه آموزشی استاد در تمام موقعیتهای شغلی سازمان و یا مدارس مربوطه مورد بررسی و گزینش بسیار دقیق قرار میگیرند. ( اطلاعات تمامی افراد در گزینش های استخدامی مد نظر گرفته میشود.)

جهت پرداخت هزینه ثبت نام  می توانید از طریق یکی از راه های زیر اقدام فرمایید :

 

 

ظرفیت این سری استخدامی تکمیل شد، در صورت تمدید در  همین صفحه و از طریق کانال تلگرام اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.

 


 1. توجــــه : روند اطلاع رسانی نتایج استخدامی…

  توجــــه :

  کانال تلگرام گروه آموزشی استاد

  از این تاریخ به بعد اعلام نتایج استخدامی ابتدا در کانال تلگرام گروه آموزشی استاد منتشر خواهد شد.
  جهت سرعت بخشیدن به روند اطلاع رسانی هم اکنون در کانال تلگرام جی-استاد  عضو شوید.

  به ما بپیوندید…

 1. مراحل شروع از ابتدا تا گزینش نهایی

  ۱ _  تکمیل رزومه آنلاین توسط شما در سایت gostad.ir
  ۲ _  دریافت رزومه شما توسط گروه آموزشی استاد
  ۳ _  مطالعه و بررسی تمام رزومه های دریافتی از طریق سایت
  ۴ _  انتخاب گزینه های مورد نظر مدارس و کارفرمایان …
  ۵ _  هماهنگی با مدارس …
  ۶ _  دریافت شاخص ها و گزینه های مورد نظر مدارس جهت استخدام توسط گروه آموزشی استاد
  ۷ _  انتخاب افراد براساس شاخص های مورد نظر مدارس جهت استخدام
  ۸ _  اعلام عمومی به متقاضیان     (شما در این مرحله قرار دارید)
  ۹ _   پرداخت هزینه ثبت نام توسط کارجو
  ۱۰ _ارسال معرفی نامه و پیش قرار داد برای کارجو
  ۱۱۱ _مراجعه به مدرسه و انجام مراحل گزینش نهایی و اشتغال به کار


سوالات و پیشنهادات خود را از طریق ارسال تیکت و یا فرم تماس با ما مطرح کنید تا در سریع ترین زمان پاسخگو باشیم.

40 دیدگاه در اعلام نتایج گزینش و استخدام در مراکز آموزشی سری ۱۵-۹۶
 1. با سلام
  ای کاش برای افرادی که از مصاحبه جا مانده اند شماره تماسی از مدرسه مربوطه بود تا قبل از رفتن به آن مدرسه از مساعدت مدرسه برای انجام مصاحبه در خارج از بازه زمانی مورد نظر که منقضی شده اطمینان حاصل میشد…چون الان برای خیلی دوستان که پذیرفته شده اند اما از مصاحبه جامانده اندگفتین فرم را میفرستید و اونها برن به مدرسه مربوطه اما تضمینی نیست مدرسه قبول بکنه یا خیر
  با تشکر

 2. با سلام
  من فرم معرفى نامه را دانلود کردم ولى متاسفانه براى مصاحبه حضورى در روزهاى تعیین شده نتوانستم به صورت حضورى برم ایا امکانش هست شنبه مورخ ٢٢ ام مهر به مدرسه مراجعه کنم؟؟
  باتشکر

 3. سلام
  اسم من در لیست نیست اما پیامکی از رف شما برام امده که اسم در لیست هست!

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ در ۱۵:۱۸ پاسخ دادن

   با سلام
   خانم ‘سارا هاشمی بصرا’ نام شما در فایل اکسل در خط ۱۵۰۶ و در pdf هم در صفحه ۴۰ به رنگ زرد مشخص شده .
   در صورت وجود هر ابهامی میتونید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

   موفق و پیروز باشید

 4. سلام و خسته نباشید
  اسم بنده در لیست سری پانزدهم بود اما گویا بایستی پیامکی از جانب شما برای بنده میامده که نیامده..امروز اتفاقی من لیست اسامی را دیدم که مهلت همه چی گذشته..لطفا راهنمایی کنید که چه کار کنم؟ ممنون

 5. با عرض سلام و خسته نباشید.
  اسم من جزء اسامی پذیرفته شدگان و زردرنگ میباشد.اما پیامک شما مبنی بر پذیرفته شدنم یک ساعت پیش رسید.با توجه به اینکه وقت اداری به اتمام رسیده امکان ثبت نام برای من وجود ندارد؟

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ در ۱۷:۳۸ پاسخ دادن

   با سلام
   خانم کاوه زاده فرصت تهیه معرفی نامه برای این موقعیت شغلی تا پایان روز سه شنبه مورخ ۱۸ مهر ماه ۹۶ تمدید شده است، و شما میتونید معرفی رو دریافت کنید.
   موفق و پیروز باشید

 6. سلام. خسته نباشید. اسم من در میان گزینش شده ها هست. ولی در حال حاضر شرایط مصاحبه رو ندارم. آیا در صورت عدم ثبت نام و مصاحبه، باز هم در گزینش ها و موقعیت های شغلی آینده شرکت داده خواهم شد؟

 7. سلام و عرض ادب
  نام من در فهرست آخرین سری گزینش استخدامی آمده است ولی زرد رنگ نیست. آیا من می توانم در مصاحبه شرکت کنم؟ و اگر پاسخ مثبت است دقیقا برای چه شغلی مورد مصاحبه قرار می گیرم؟ چون اولویت من تدریس است. آیا با اینکه نامم با رنگ زرد مشخص نشده است می توانم برای شغل تدریس گزینش شوم؟
  با تشکر

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ در ۱۷:۳۷ پاسخ دادن

   با سلام و عرض ادب
   خانم عباسی فقط افرادی که در لیست با رنگ زرد مشخص شدن مجاز به دریافت معرفی نامه هستند.

 8. با سلام و خسته نباشید
  من اسمم داخل گزینش شده ها هست ولی نمیتونم وارد صفحه کاربری خودم بشم ایمیلمو نمیشناسه مبگه همچین ایمیلی ثبت نام نکرده. میخواستم راهنماییم کنید. ممنون

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ در ۱۵:۴۲ پاسخ دادن

   با سلام و عرض ادب
   برای دریافت معرفی نامه نیازی به ورود به صفحه کاربری نیست، از همین صفحه بدون وارد شدن به اکانت کاربریتون میتونید معرفی نامه رو دریافت کنید،
   ولی در مورد اینکه میفرمایید ایمیلتون رو سایت نمیشناسد، حتما قبلا سال ۹۵ در سایت ثبت نام کرده اید، و طبق اعلامیه که قبلا در سایت قرار داده شده و اطلاع رسانی شده میبایست دوباره ثبت نام کنید و رزومه آنلاین جدیدتون رو مجددا در سایت ثبت کنید،
   اگر سوالی هست در خدمتتون هستم

 9. با سلام و خسته نباشید
  من کارشناسی فیزیک هسته ای از دانشگاه سرسری زنجان هستم و الان اسمم جز انتخاب شده بود
  میشه لطفا منو راهنمایی کنید که بعد از خرید معرفی نامه چه اتفاقی میافته/

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ در ۱۵:۳۹ پاسخ دادن

   با سلام و عرض ادب
   بعد از تهیه معرفی نامه، تشریف می برید برای مصاحبه حضوری و در ضورت گزینش نهایی استخدام خواهید شد.

 10. سلام و خداقوت
  ببخشید یکی از شرایط این موقعیت شغلی تمام وقت است ولی ما دانشجو هستیم، آیا امکان به توافق رسیدن با کار فرما برای ساعت کاری وجود ندارد؟

 11. سلام،من ازطریق نت باگوشیم،معرفی نامه روخریداری کردم،هنوزبرام ارسال نشده،لطفاارسال کنید،ممنون

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ در ۱۶:۵۶ پاسخ دادن

   با سلام
   خانم نژادی شما ایمیلتون رو اشتباه وارد کردید.
   توجه بفرمایید که ابتدای هیچ آدرس ایمیلی www. نمیتونه داشته باشه

 12. سلام خسته نباشید،ممنون از تمام زحمت هایی که میکشید،ولی ای کاش یسری موقعیت شغلی هم برا دانشجوهاهم داشتید چون من هم دانشجو علوم پایم هم دانشگاه سراسزی تهران ولی فارغ تحصیل نشدم 🙁

 13. سلام خوبید،
  من اشتراک ویژه دارم لطفا معرفی نامه رو برام ارسال کنید.

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ در ۱۳:۱۹ پاسخ دادن

   با سام و عرض ادب
   کافیست به حساب کاربری خود وارد شوید، بسدگی میتونید از همین صفحه با لینک مستقیم معرفی نامه رو دریافت کنید،
   در صورتی که با مشکلی مواج شدید بفرمایید تا براتون ایمیل کنیم
   موفق و پیروز باشید

 14. با سلام، من سابقه زیادی دارم تو این موقعیت شغلی ولی برام عجیبه که اسمم تو لیست قبول شده ها نیست، فکر میکنم اشتباهی رخ داده

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ در ۱۳:۱۸ پاسخ دادن

   ضمن عرض سلام
   شما میبایست قبل از ثبت دیدگاه وارد حساب کاربر خود شوید که ما به اطلاعات کاربری شما دسترسی داشته باشیم

 15. من تمام این شرایط رو دارم ولی گزینش نشدم، امکانش هست دوباره بررسی بفرمایید

 16. برای دریافت معرفی نامه تا کی فرصت داریم؟

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ در ۱۳:۱۴ پاسخ دادن

   با سلام و عرض ادب
   متن بالا آورده شده، که:
   (فقط تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۷ مهر ۹۶ برای دریافت معرفی نامه فرصت دارید، روزهای تعیین شده برای مصاحبه حضوری ۱۸ و ۱۹ مهر ماه میباشد.)
   فقط امروز و فردا فرصت دارید مگر اینکه باز اعلام نیرو کنن.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *