استخدام دبیر مراکز آموزشی سری 16-96

فرصت دریافت معرفی نامه سری شانزدهم به پایان رسید

گروه آموزشی استاد، نتایج مرحله شانزدهم گزینش و استخدام پشتیبان در مراکز آموزشی سال ۱۳۹۶ را به شرح زیر اعلام می دارد.

رزومه شما بر اساس اطلاعات تکمیلی در سایت گروه آموزشی استاد و مطابقت با تخصص های مورد نیاز کارفرما انتخاب شده است. در صورت علاقه مندی به همکاری در این موقعیت شغلی می توانید مراحل زیر را ادامه داده و در مصاحبه حضوری شرکت کنید. در غیر این صورت می توانید منتظر موقعیت های شغلی بعدی باشید.
نتیجه اولیه گزینش از لینک زیر قابل دانلود می باشد. توجه داشته باشید افراد منتخب با رنگ زرد مشخص شده اند.
لینک دانلود : اسامی پذیرفته شدگان سری شانزدهم استخدام های سال ۹۶ – استخدام پشتیبان مراکز آموزشی

  

 

اگر نام شما در لیست اسامی پذیرفته شدگان سری شانزدهم ،  با رنگ زرد مشخص شده است، شما جزء افراد منتخب در مرحله اول گزینش مدارس می باشید.

در نتیجه هماهنگی های انجام شده جهت استخدام دبیر و تامین نیروی انسانی متخصص تعدادی از معتبرترین مدارس و مراکز آموزشی برای سال ۱۳۹۶ به گروه آموزشی استاد محول شده است، که با توجه به نیاز و معیارهای مراکز مذکور و رزومه های دریافتی، تعدادی از شما عزیزان برای این مرحله گزینش شده اید و برای مابقی دوستان در مراحل بعدی و مدارس دیگر که به زودی اعلام خواهد شد، اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت .
توجـــــــه : گروه آموزشی استاد در نظر دارد تمام تلاش خود را در جهت همکاری با تمامی دوستانی که رزومه خود را به صورت آنلاین در سایت تکمیل کرده اند بکــــار گیرد.
 لیست اسامی انتخاب شده چند برابر ظرفیت می باشد که از این تعداد فقط ۱۵ نفر اول امکان مصاحبه حضوری را پیدا خواهند کرد. فرم معرفی نامه و پیش قرارداد فقط برای تعداد مشخصی قابل دریافت می باشد و ارسال خواهد شد و پس از آن سیستم ارسال فرم قفل می شود. لطفا در صورت تمایل به ادامه همکاری در اسرع وقت فرم را دریافت نمایید و به روزهای آخر موکول نکنید. ( روزهای تعیین شده برای مصاحبه حضوری ۱۸ و ۱۹ دی ماه میباشد )
دقت کنید که شما بر اساس مواردی چون: تحصیلات،تخصص، جنسیت، سن، شهر محل سکونت که در سایت گروه آموزشی استاد تکمیل کرده اید برای موقعیت شغلی که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد مناسب تشخیص داده شده و انتخاب شده اید. انتخاب و استخدام شما به عیار علمی، رتبه قبولی در کنکور، مدارک تحصیلی و طریقه برخورد و بیان و پوشش شما و… در روز مصاحبه بستگی خواهد داشت.

توجـــــــه : به دلیل تعداد زیاد رزومه ها مطالعه تمام سوابق امکان پذیر نبوده و فقط بر اساس برخی کلمات کلیدی جستجو و گزینش صورت میگیرد به همین دلیل لطفا قبل از دریافت معرفی نامه به مشخصات شغلی ارائه شده در همین صفحه دقت فرمایید و در صورت مطابقت با شرایط و رزومه شما اقدام به دریافت معرفی نامه نمایید. 


مشخصات کارفرما :
 1. مشخصات کارفرما : کلیک کنید

  کارفرما : یک شعبه از مدارس غیر انتفاعی بسیار معتبر در تهران و ایران در مقطع متوسطه دوره دوم ریاضی پسران

  محل کار : تهران– سعادت آباد

 1. توجــــه : افراد در این لیست …

  افراد در این لیست براساس مطابقت رزومه های تکمیل شده و نیازهای کارفرما انتخاب شده اند. توجه داشته باشید که برخی مسائل مانند رتبه قبولی در کنکور، سوابق شغلی دقیق، عیار علمی، روابط اجتماعی را نمیتوان از طریق رزومه تشخیص داد، برای مثال کارفرما در برخی مشاغل نیاز به سابقه کار مرتبط دارد و برای برخی مشاغل سابقه کاری نیاز نیست. ذکر این مورد مهم است که افراد نباید دارای معلولیت، لکنت زبان و لهجه غلیظ باشند و باید بتوانند با دانش آموزان مقطع مورد نظر ارتباط قوی و موثر برقرار کنند.

  پس لطفا در صورت تمایل برای مصاحبه حضوری به موارد ذکر شده توجه نمایید و با علم به این موارد اقدامات لازم را انجام دهید.

مشخصات شغل های  مورد نظر : ( آقا )
 1. پشتیبان دوره دوم متوسطه پایه یازدهم ریاضی (آقا) – کلیک کنید
  شرایط شغلی مورد نیاز دبیران محترم :
  1. پشتیبان درسی برای مقطع دوره دوم متوسطه پایه یازدهم ریاضی
  2. فارغ التحصیل رشته های علوم پایه یا مهندسی از دانشگاه های دولتی معتبر تهران یا
   فارغ التحصیل رشته های مهندسی از دانشگاه های دولتی فردوسی مشهد یا علم و صنعت اصفهان( برای رشته های برق، مکانیک ویا فیزیک)
  3. رتبه قبولی در کنکور میبایست زیر ۶۰۰۰ باشد
  4. سابقه کاری الزامی نیست (افراد دارای سابقه مرتبط در الویت خواهند بود)
  5. حداقل آشنایی با دروس پایه یازدهم ریاضی و تدریس حتی بصورت خصوصی
  6. ساعت کاری بصورت تمام وقت ( ۷ – ۱۶ )
  7. بیمه تامین اجتماعی
  8. افراد زیر ۳۰ سال اولویت می باشند.
  9. حقوق بصورت ماهیانه پرداخت میگردد
  10. صددرصد امکان ارتقای شغلی
  11. بهترین رزومه کاری برای علاقه مندان

  تعریف شغلی پشتیبان :
  پشتیبان، مدیریت کلاس را برعهده دارد و حضور در کلاس ها، کمک و همیاری دانش آموزان، نظارت بر کار دبیران، رفع اشکال دانش آموزان، طرح تکلیف و نظارت بر تکالیف و ارتباط با اولیا از وظایف پشتیبان می باشد .
  پشتیبان ها بسیار مورد توجه مجموعه خواهند بود و نظارت دقیقی بر روی فعالیت آنها شده و جای پیشرفت بسیار زیادی دارند. پشتیبان ها در برخی موارد باید از دبیران نیز اطلاعات بیشتری داشته باشند زیرا پشتیبان می بایست بر تمام دروس مقطع تحصیلی که در آن فعالیت می کنند تسلط داشته باشد.
  پشتیبان ها از میان فارغ التحصیلان مقاطع لیسانس و فوق لیسانس دانشگاههای معتبر سراسری و رتبه های برتر کنکور انتخاب می شوند .


قابل توجه کاربران محترم :

 • کاربرانی که در سری های استخدامی قبلی گزینش شده و به همراه معرفی نامه یک کد تخفیف دریافت کرده اند، می توانند که از آن برای دریافت معرفی نامه این سری استخدامی استفاده کنند.
 • توجه داشته باشید این مبلغ جهت انجام خدمات استخدامی، اشتغال کارجویان، هزینه های وب سایت، خدمات مربوط به بررسی و گزینش رزومه ها، انجام معرفی و ارسال رزومه شما به موسسات و مدارس، همچنین پیگیری مراحل استخدام شما و هزینه های متفرقه مراحل قبل و بعد از استخدام بوده و ضمانت استخدام شما نمی باشد. ( تمام خدمات سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین موسسات کاریابی وزارت کار و رفاه اجتماعی می باشد.)
 • اعضای سایت گروه آموزشی استاد در تمام موقعیتهای شغلی سازمان و یا مدارس مربوطه مورد بررسی و گزینش بسیار دقیق قرار میگیرند. ( اطلاعات تمامی افراد در گزینش های استخدامی مد نظر گرفته میشود.)

مراحل دریافت معرفی نامه ( لطفا نکات زیر را با دقت مطالعه کنید ) :

به دو روش میتوانید معرفی نامه رو دریافت کنید:

۱- پرداخت آنلاین

از طریق لینک “دریافت معرفی نامه” برای دریافت معرفی نامه اقدام کنید، که در اینصورت بلافاصله پس از پرداخت هزینه یک ایمیل شامل لینک دانلود معرفی نامه و قرارداد گروه آموزشی استاد دریافت می کنند.

جهت دریافت قرارداد و معرفی نامه به مدارس مذکور و هزینه ثبت نام برای موقعیت های شغلی، کارجویان محترم می بایست مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان پرداخت می کردند (مطابق قانون موسسات کاریابی داخلی) که ما این مبلغ را به ۱۵.۰۰۰ تومان کاهش دادیم .

ثبت نام و دریافت معرفی نامه برای سری شانزدهم


۲ _ پرداخت از طریق کارت به کارت

توجه در صورت پرداخت بصورت کارت به کارت، پس از پرداخت، شماره پیگیری تراکنش ، نام کامل و ایمیل خود را از طریق پیامک به ما اطلاع دهید تا فایل معرفی نامه را برایتان ایمیل کنیم.


 1. توجــــه : روند اطلاع رسانی نتایج استخدامی…

  توجــــه :

  کانال تلگرام گروه آموزشی استاد

  از این تاریخ به بعد اعلام نتایج استخدامی ابتدا در کانال تلگرام گروه آموزشی استاد منتشر خواهد شد.
  جهت سرعت بخشیدن به روند اطلاع رسانی هم اکنون در کانال تلگرام جی-استاد  عضو شوید.

  به ما بپیوندید…

 1. مراحل شروع از ابتدا تا گزینش نهایی

  ۱ _  تکمیل رزومه آنلاین توسط شما در سایت gostad.ir
  ۲ _  دریافت رزومه شما توسط گروه آموزشی استاد
  ۳ _  مطالعه و بررسی تمام رزومه های دریافتی از طریق سایت
  ۴ _  انتخاب گزینه های مورد نظر مدارس و کارفرمایان …
  ۵ _  هماهنگی با مدارس …
  ۶ _  دریافت شاخص ها و گزینه های مورد نظر مدارس جهت استخدام توسط گروه آموزشی استاد
  ۷ _  انتخاب افراد براساس شاخص های مورد نظر مدارس جهت استخدام
  ۸ _  اعلام عمومی به متقاضیان     (شما در این مرحله قرار دارید)
  ۹ _   پرداخت هزینه ثبت نام توسط کارجو
  ۱۰ _ارسال معرفی نامه و پیش قرار داد برای کارجو
  ۱۱ _مراجعه به مدرسه و انجام مراحل گزینش نهایی و اشتغال به کار


سوالات و پیشنهادات خود را از طریق ارسال تیکت و یا فرم تماس با ما مطرح کنید تا در سریع ترین زمان پاسخگو باشیم.

14 دیدگاه در اعلام نتایج گزینش و استخدام در مراکز آموزشی سری ۱۶-۹۶
 1. با سلام . من اسم جزء اسامی مشخص شده با رنگ زرد هستش خواستم بپرسم اگر که من فرم رو نهیه کردم و بعدش استخدام من در مدرسه مورد نظر انجام نشد تکلیف هزینه ای که کردم چه میشود؟

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ در ۱۴:۳۸ پاسخ دادن

   سلام، طبق قوانین موسسات کاریابی وزارت کار و رفاه اجتماعی کارجویان میبایست جهت ثبت نام هزینه ای معادل ۲۰ هزار تومان پرداخت کنند تا بتوانند از امتیازات کاریابی اون موسسه استفاده کنند،
   ولی ما در گروه آموزشی استاد فقط وقتی کارجویان در موقعیت شغلی دلخواهشان گزینش شده باشند، هزینه ۱۵ هزار تومانی رو ازشون دریافت میکنیم
   توجه داشته باشید این مبلغ جهت انجام خدمات استخدامی، اشتغال کارجویان، هزینه های وب سایت، خدمات مربوط به بررسی و گزینش رزومه ها، انجام معرفی و ارسال رزومه شما به موسسات و مدارس، همچنین پیگیری مراحل استخدام شما و هزینه های متفرقه مراحل قبل و بعد از استخدام بوده و ضمانت استخدام شما نمی باشد.

   • میدونم که نظر منو نمیذارین ولی خدمتتون باید عرض کنم که موسسات کاریابی فقط یک بار هزینه ثبت نام میگیرن نه هر بار. من قبلا برای مصاحبه رفتم ۱۵ تو من هم پرداخت کردم. پذیرفته نشدم. حالا چرا باید دوباره ۱۵ تومن پرداخت کنم؟

    • با سلام و احترام
     دوست عزیز، اولا که ما تمام نظراتی رو که قابل انتشار باشه رو در سایت منتشر میکنیم حتی اگر انتقادی باشن.
     دوما فعالیت ما در زمینه کاریابی تخصصی هست و تفاوت های اندکی با کاریابی های عام دارد.
     سوما فکر میکنم شما با روند کاری گروه آموزشی استاد آشنایی کامل ندارید، زیرا کاربران گروه آموزشی استاد از دو طریق میتونن معرفی نامه های استخدامی رو دریافت کنن :
     که یکیش پرداخت ۱۵ هزار تومان هست برای بار اول و برای دفعات بعدی میتونن از کدهای تخفیفی که حداقل ۵۰ درصدی هست استفاده کنن.
     و روش دوم اشتراک ویژه هست.

     درضمن ایمیل شما در دیتابیس ما وجود ندارد و ما قادر به شناسایی شما نیستیم، اگر واقعا از کاربران سایت هستید و قبلا معرفی نامه دریافت کرید و همچنین نامتان جزء قبول شدگان سری ۱۶ام هست اعلام بفرمایید تا معرفی نامه برایتان رایگان ارسال شود.

 2. چطور من انتخاب نشدم!!!!؟؟؟
  من رتبه دو قمی دارم

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ در ۱۹:۵۵ پاسخ دادن

   سلام ، رتبه زیر ۶۰۰۰ در رشته های علوم پایه یا مهندسی مد نظر هست، رتبه شما دو رقمی هست ولی در رشته انسانی که در این موقعیت استخدامی مورد نظر نیست.
   موفق و پیروز باشید

 3. آقا دمتون گرم، کم پیدا میشه مثله این سایت

 4. باسلام و احترام خدمت شما
  درصورت امکان شماره بفرمایید تا تماس بگیرم با شما

  • سلام، دوست عزیز در زمان اداری میتونید با شماره های پشتیبانی سایت تماس تلفنی بگیرید، و یا در هر زمان به شماره های پشتیبانی تلگرام بدید.
   بهتون این اطمینان رو میدم که همکاران من در سریعترین زمان ممکن پاسخ شمارو خواهند داد.
   همچنین میتونید از بخش ارسال تیکت مستقیما با بنده در تماس باشید.

 5. من ایمیلم رو اشتباه وارد کردم، امکانش هست راهنمایی بفرمایید؟؟

  • لطفا وارد حساب کاربریتون بشید و یک تیکت ارسال کنید به بخش فنی تا مستقیم معرفی نامه رو براتون ایمیل کنند.

 6. سلام، من معرفی نامه رو دریافت کردم ولی تقاضا دارم تاریخی که باید به مدرسه مراجعه کنم رو به ۱۹ دی تغییر بدید؟

  • سلام، دوست گرامی لطفا وارد حساب کاربریتون بشید و یک تیکت ارسال کنید به بخش امور استخدام ها، در اون قسمت درخواستتون بررسی خواهد شد و در صورت امکان حتما پس از هماهنگی با شما و مسئولین مدرسه زمان دیگری برای حضور شما تعیین خواهد شد.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *