استخدام مراکز آموزشی سری 14-96

گروه آموزشی استاد، نتایج مرحله چهاردهم استخدام دبیر مراکز آموزشی سال ۱۳۹۶ را به شرح زیر اعلام می دارد.

رزومه شما بر اساس اطلاعات تکمیلی در سایت گروه آموزشی استاد و مطابقت با تخصص های مورد نیاز کارفرما انتخاب شده است. در صورت علاقه مندی به همکاری در این موقعیت شغلی می توانید مراحل زیر را ادامه داده و در مصاحبه حضوری شرکت کنید. در غیر این صورت می توانید منتظر موقعیت های شغلی بعدی باشید.
نتیجه اولیه گزینش از لینک زیر قابل دانلود می باشد. توجه داشته باشید افراد منتخب با رنگ زرد مشخص شده اند.
لینک دانلود : اسامی پذیرفته شدگان سری چهاردهم استخدام های سال ۹۶ – استخدام دبیر مراکز آموزشی

دانلود کنید

 اگر نام شما در لیست اسامی پذیرفته شدگان سری چهاردهم ،  با رنگ زرد مشخص شده است، شما جزء دبیران منتخب در مرحله اول گزینش مدارس می باشید.

در نتیجه هماهنگی های انجام شده جهت استخدام دبیر و تامین نیروی انسانی متخصص تعدادی از معتبرترین مدارس و مراکز آموزشی برای سال ۱۳۹۶ به گروه آموزشی استاد محول شده است، که با توجه به نیاز و معیارهای مراکز مذکور و رزومه های دریافتی، تعدادی از شما عزیزان برای این مرحله گزینش شده اید و برای مابقی دوستان در مراحل بعدی و مدارس دیگر که به زودی اعلام خواهد شد، اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت .
توجـــــــه : گروه آموزشی استاد در نظر دارد تمام تلاش خود را در جهت همکاری با تمامی دوستانی که رزومه خود را به صورت آنلاین در سایت تکمیل کرده اند بکــــار گیرد.
 لیست اسامی انتخاب شده چند برابر ظرفیت می باشد که از این تعداد فقط ۲۰ نفر امکان مصاحبه حضوری را پیدا خواهند کرد. فرم معرفی نامه و پیش قرارداد فقط برای تعداد مشخصی قابل دریافت می باشد و ارسال خواهد شد و پس از آن سیستم ارسال فرم قفل می شود. لطفا در صورت تمایل به ادامه همکاری در اسرع وقت فرم را دریافت نمایید و به روزهای آخر موکول نکنید.
دقت کنید که شما بر اساس مواردی چون: تحصیلات،تخصص، جنسیت، سن، شهر محل سکونت که در سایت گروه آموزشی استاد تکمیل کرده اید برای حداقل یکی از موقعیت های شغلی که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد مناسب تشخیص داده شده و انتخاب شده اید. (امکان دارد رزومه شما با یک مورد شغلی و یا هر سه مورد شغلی زیر همخوانی داشته باشد) انتخاب و استخدام شما به عیار علمی، مدارک تحصیلی و طریقه برخورد و بیان و پوشش شما و… در روز مصاحبه بستگی خواهد داشت.

توجـــــــه : به دلیل تعداد زیاد رزومه ها مطالعه تمام سوابق امکان پذیر نبوده و فقط بر اساس برخی کلمات کلیدی جستجو و گزینش صورت میگیرد به همین دلیل لطفا قبل از دریافت معرفی نامه به مشخصات شغلی ارائه شده در همین صفحه دقت فرمایید و در صورت مطابقت با شرایط و رزومه شما اقدام به دریافت معرفی نامه نمایید. 


مشخصات کارفرما :
 1. مشخصات کارفرما : کلیک کنید

  کارفرما : آموزشگاه فنی وحرفه ای در زمینه های تخصصی حسابداری و کامپیوتر

  محل کار : تهران– منطقه ۲۲

 1. توجــــه : افراد در این لیست …

  افراد در این لیست براساس مطابقت رزومه های تکمیل شده و نیازهای کارفرما انتخاب شده اند. توجه داشته باشید که برخی مسائل مانند سوابق شغلی دقیق، عیار علمی، روابط اجتماعی را نمیتوان از طریق رزومه تشخیص داد، برای مثال کارفرما در برخی مشاغل نیاز به سابقه کار مرتبط دارد و برای برخی مشاغل سابقه کاری نیاز نیست. ذکر این مورد مهم است که افراد نباید دارای معلولیت، لکنت زبان و لهجه غلیظ باشند و باید بتوانند با دانش آموزان مقطع مورد نظر ارتباط قوی و موثر برقرار کنند.

  پس لطفا در صورت تمایل برای مصاحبه حضوری به موارد ذکر شده توجه نمایید و با علم به این موارد اقدامات لازم را انجام دهید.

مشخصات شغل های  مورد نظر : ( خانم و آقا )
 1. مدرس (خانم و آقا) – کلیک کنید
  شرایط شغلی مورد نیاز دبیران محترم :
  1. دبیر برای تخصص های حسابداری و MBA از مقدماتی تا پیشرفته از جمله موارد زیر :
   حسابداری صنعتی – حقوق و دستمزد – کاربری رایانه – کاربری رایانه مالی – اصول حسابداری – نرم افزار هلو – نرم افزار رافع – اظهار نامه مالیاتی
  2. دبیر برای دروس کامپیوتر بخصوص انواع برنامه نویسی و ICDL از جمله موارد زیر :
   C# – C++ – 3D MAX – catia – Eskiss – Flash – photoshop – corel – freehand – solid word – autocad – جاوا، عکاسی ، طراحی و ساخت انیمیشن
  3. سابقه کاری نیاز نیست
  4. ساعت کاری بصورت پاره وقت
  5. حقوق بصورت ساعتی و درصدی
  6. بهترین رزومه کاری برای علاقه مندان

  تعریف شغلی :
  در آموزشگاه مورد نظر کلاسها بصورت حضوری و یا خصوصی در محیط آموزشگاه برگزار می شود . کلاسهای خصوصی این آموزشگاه حداقل ۱۰-۱۱ جلسه بوده .


 

توضیحات تکمیلی :

 1. افرادی که قبل از سال ۹۵ رزومه تکمیل کرده اند کلیک کنند…

  لطفا نکات زیر را با دقت مطالعه کنید :
  افرادی که قبل از سال ۱۳۹۵ در سایت گروه آموزشی استاد ثبت نام و رزومه تکمیل کرده اند، در ورژن جدید سایت رزومه آنها بصورت آنلاین وجود ندارد و رزومه این افراد بصورت آفلاین توسط کارشناسان بررسی می شود
  این افراد برای دریافت معرفی نامه دو راه دارند : 

  1.  از طریق لینک “دریافت معرفی نامه” در انتهای متن برای دریافت معرفی نامه اقدام کنند، که در اینصورت پس از پرداخت هزینه یک ایمیل شامل لینک دانلود معرفی نامه و قرارداد گروه آموزشی استاد دریافت می کنند. در این روش کاربران نمی توانند ازز مزایای اشتراک ویژه در سایت استفاده کنند.
  2.  می توانند در ورژن جدید سایت ثبت نام کرده و اشتراک ویژه دریافت کنند و پس از دریافت معرفی نامه در فرصت مناسب وارد حساب کاربری خود شده و رزومه جدید خود را تکمیل کنند تا در آینده بتوانند از مزایای سایت بهره مند شوند.

 2. از دو طریق می توانید معرفی نامه را دریافت کنید…

  افرادی که در سایت ثبت نام و رزومه خود را تکمیل و در این سری استخدامی گزینش شده اند می توانند به دو طریق زیر معرفی نامه را دریافت کنند.
  ۱. ابتدا وارد سایت شوند.
  ۲. از طریق لینک “دریافت معرفی نامه” که در ادامه مطلب قرار دارد برای دریافت معرفی نامه اقدام کنند. در این روش پس از پرداخت هزینه یک ایمیل شامل لینک دانلود معرفی نامه و قرارداد گروه آموزشی استاد دریافت می کنند. در این روش کاربران نمی توانند از مزایای اشتراک ویژه در سایت استفاده کنند.
  ۳. از طریق لینک “دریافت اشتراک ویژه” که در ادامه مطلب قرار دارد ، یکی از اشتراکهای ویژه یک ماهه تا سه ماه را بر اساس علاقهه خود انتخاب و پس از پرداخت هزینه ،لینک دانلود معرفی نامه برای آنها فعال شده و باید دوباره وارد همین صفحه استخدامی شوند تا بتوانند معرفی نامه را دانلود کنند.

  توجـــــه : لینک دانلود معرفی نامه فقط برای مشترکین ویژه فعال است. کاربران باید ابتدا اشتراک ویژه در سایت دریافت کنند و سپس وارد همین صفحه استخدامی شوند تا بتوانند در  همین صفحه لینک دانلود را مشاهده و اقدام به دانلود معرفی نامه و قرارداد گروه آموزشی استاد نمایند.

 3. برای اطلاعات بیشتر در مورد مشترکین ویژه کلیک کنید…

  جهت دریافت قرارداد و معرفی نامه به مدارس مذکور و هزینه ثبت نام برای موقعیت های شغلی، کارجویان محترم می بایست مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان پرداخت می کردند (مطابق قانون موسسات کاریابی داخلی) که ما این مبلغ را به ۱۰,۰۰۰ تومان کاهش دادیم . در سیستم مشترکین ویژه، اعضای محترم سایت که عضو ویژه سایت شوند می توانند با  پرداخت مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان، برای مدت یکماه از خدمات استخدامی استفاده نمایند .

  به دلیل اینکه برای استخدام نهایی در مدارس و مراکز آموزشی ممکن است شما در چند سری آموزشی مطابق با رزومه خود گزینش شوید، عضویت ویژه سایت باعث می شود تا بتوانید از تمام موقعیت های شغلی که در آنها گزینش شده اید استفاده کنید و معرفی نامه برای مصاحبه حضوری را رایگان دریافت کنید.

قابل توجــــــــــه کاربران محترم :

 • کاربرانی که در سری های استخدامی قبلی گزینش شده و به همراه معرفی نامه یک کد تخفیف دریافت کرده اند، می توانند که از آن برای دریافت اشتراک ویژه و معرفی نامه این سری استخدامی استفاده کنند.
 • توجه داشته باشید این مبلغ جهت انجام خدمات استخدامی، خدمات عضویت ویژه، اشتغال کارجویان، هزینه های وب سایت، خدمات مربوط به بررسی و گزینش رزومه ها، انجام معرفی و ارسال رزومه شما به موسسات و مدارس، همچنین پیگیری مراحل استخدام شما و هزینه های متفرقه مراحل قبل و بعد از استخدام بوده و ضمانت استخدام شما نمی باشد. ( تمام خدمات سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین موسسات کاریابی وزارت کار و رفاه اجتماعی می باشد.)
 • اعضای سایت گروه آموزشی استاد در تمام موقعیتهای شغلی سازمان و یا مدارس مربوطه مورد بررسی و گزینش بسیار دقیق قرار میگیرند. ( اطلاعات تمامی افراد در گزینش های استخدامی مد نظر گرفته میشود.)

جهت پرداخت هزینه ثبت نام  می توانید از طریق یکی از راه های زیر اقدام فرمایید :

 

 

ظرفیت این سری استخدامی تکمیل شد، در صورت اعلام جذب دوباره نیرو برای این سری استخدامی در همین صفحه و از طریق کانال تلگرام اعلام خواهد شد.

 

 


 

 1. توجــــه : روند اطلاع رسانی نتایج استخدامی…

  توجــــه :

  کانال تلگرام گروه آموزشی استاد

  از این تاریخ به بعد اعلام نتایج استخدامی ابتدا در کانال تلگرام گروه آموزشی استاد منتشر خواهد شد.
  جهت سرعت بخشیدن به روند اطلاع رسانی هم اکنون در کانال تلگرام جی-استاد  عضو شوید.

  به ما بپیوندید…

 1. مراحل شروع از ابتدا تا گزینش نهایی

  ۱ _  تکمیل رزومه آنلاین توسط شما در سایت gostad.ir
  ۲ _  دریافت رزومه شما توسط گروه آموزشی استاد
  ۳ _  مطالعه و بررسی تمام رزومه های دریافتی از طریق سایت
  ۴ _  انتخاب گزینه های مورد نظر مدارس و کارفرمایان …
  ۵ _  هماهنگی با مدارس …
  ۶ _  دریافت شاخص ها و گزینه های مورد نظر مدارس جهت استخدام توسط گروه آموزشی استاد
  ۷ _  انتخاب افراد براساس شاخص های مورد نظر مدارس جهت استخدام
  ۸ _  اعلام عمومی به متقاضیان     (شما در این مرحله قرار دارید)
  ۹ _   پرداخت هزینه ثبت نام توسط کارجو
  ۱۰ _ارسال معرفی نامه و پیش قرار داد برای کارجو
  ۱۱۱ _مراجعه به مدرسه و انجام مراحل گزینش نهایی و اشتغال به کار

 


سوالات و پیشنهادات خود را از طریق ارسال تیکت و یا فرم تماس با ما مطرح کنید تا در سریع ترین زمان پاسخگو باشیم.

4 دیدگاه در استخدام دبیر مراکز آموزشی سری ۱۴-۹۶
 1. سلام خسته نباشید ،من ۴ساله فارغ التحصیل شدم ،خیلی به دبیری علاقه دارم ولی متاسفانه هیچ سابقه ای ندارم،هرجا می رم سابقه تدریس میخوان،تا اینکه سایت شما رو دیدم ثبت نام کردم،تا کی باید منتظر بمونیم؟خیلی به تدریس علاقه دارم لطفا کمکم کنید ممنونم.

  • سلام خانم رحمانی
   لطفا علاوه بر ثبت نام رزومه خود را در سایت تکمیل کنید تا توسط کارشناسان بررسی شود . در صورت وجود موقعیت شغلی متناسب با رزومه شما از طریق کانال تلگرام ، سایت ،ایمیل و پیامک اطلاع رسانی انجام می شود. زمان دقیق نمیتوان گفت . ما در تلاش هستیم تا موقعیت های شغلی بیشتر و بهتری را به اعضای سایت معرفی کنیم.
   موفق باشید.

 2. باسلام
  من مدت ۶ساله که فارغ تحصیل شدم فوق عربی دارم
  اما هنوز نتوانستم به ارزوی دیرینه خود که معلمی هست برسم
  به خاطر شرایط سنی نتونستم در استخدامهای اموزش و پرورش شرکت کنم
  خیلی خسته شدم ، و بخاطر شرایط بد مالی نیاز شدیدی به کار دارم
  حاضرم در مدارس غیر انتفاعی به عنوان مدرس دروس عربی همکاری کنم ، دنبالش رفتم اما با عدم پذیرش نیرو مواجه شدم
  از شما استعدا دارم دراین زمینه به من کمک کنید

  راه ارتباطی :
  asemanpeyman@gmail.com

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ در ۱۷:۰۳ پاسخ دادن

   با سلام و عرض احترام
   خانم پیمان، هدف ما در گروه آمموزشی استاد نیز همین هست.
   ولی شما ابتدا میبایست رزومه آنلاینتون رو در سایت تکمیل کنید.

   موفق و پیروز باشید


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *