استخدام مراکز آموزشی سری 13-96

گروه آموزشی استاد، نتایج مرحله سیزدهم استخدام مراکز آموزشی کرج سال ۱۳۹۶ را به شرح زیر اعلام می دارد.

رزومه شما بر اساس اطلاعات تکمیلی در سایت گروه آموزشی استاد و مطابقت با تخصص های مورد نیاز کارفرما انتخاب شده است. در صورت علاقه مندی به همکاری در این موقعیت شغلی می توانید مراحل زیر را ادامه داده و در مصاحبه حضوری شرکت کنید. در غیر این صورت می توانید منتظر موقعیت های شغلی بعدی باشید.
نتیجه اولیه گزینش از لینک زیر قابل دانلود می باشد. توجه داشته باشید افراد منتخب با رنگ زرد مشخص شده اند.
لینک دانلود : اسامی پذیرفته شدگان سری سیزدهم استخدام های کرج سال ۹۶ – استخدام مشاور آموزشی

دانلود کنید

 اگر نام شما در لیست اسامی پذیرفته شدگان سری سیزدهم استخدام های کرج سال ۹۶ – استخدام مراکز آموزشی کرج،  با رنگ زرد مشخص شده است، شما جزء افراد منتخب در مرحله اول گزینش می باشید.

در نتیجه هماهنگی های انجام شده جهت استخدام دبیر و تامین نیروی انسانی متخصص تعدادی از معتبرترین مدارس برای سال ۱۳۹۶ به گروه آموزشی استاد محول شده است، که با توجه به نیاز و معیارهای مدارس و موسسات آموزشی مذکور و رزومه های دریافتی، تعدادی از شما عزیزان برای این مرحله گزینش شده اید و برای مابقی دوستان در مراحل بعدی و موسسات و مراکز دیگر که به زودی اعلام خواهد شد، اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت .
توجـــــــه : گروه آموزشی استاد در نظر دارد تمام تلاش خود را در جهت همکاری با تمامی دوستانی که رزومه خود را به صورت آنلاین در سایت تکمیل کرده اند بکــــار گیرد.
ذکر این مورد بسیار مهم می باشد که لیست اسامی انتخاب شده چند برابر ظرفیت می باشد. فرم معرفی نامه و پیش قرارداد فقط برای ۵۰ نفر اول که اقدام کنند قابل دریافت می باشد و ارسال خواهد شد و پس از آن سیستم ارسال فرم قفل می شود. لطفا در صورت تمایل به ادامه همکاری در اسرع وقت فرم را دریافت نمایید و به روزهای آخر موکول نکنید.
دقت کنید که شما بر اساس مواردی چون: مقطع تحصیلات، جنسیت، سن، شهر محل سکونت که در سایت گروه آموزشی استاد تکمیل کرده اید برای حداقل یکی از موقعیت های شغلی که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد مناسب تشخیص داده شده و انتخاب شده اید. (امکان دارد رزومه شما با یک مورد شغلی و یا هر سه مورد شغلی زیر همخوانی داشته باشد) انتخاب و استخدام شما به عیار علمی، مدارک تحصیلی و طریقه برخورد و بیان و پوشش شما و… در روز مصاحبه بستگی خواهد داشت.

توجـــــــه : به دلیل تعداد زیاد رزومه ها مطالعه تمام سوابق امکان پذیر نبوده و فقط بر اساس برخی کلمات کلیدی جستجو و گزینش صورت میگیرد به همین دلیل لطفا قبل از دریافت معرفی نامه به مشخصات شغلی ارائه شده در همین صفحه دقت فرمایید و در صورت مطابقت با شرایط و رزومه شما اقدام به دریافت معرفی نامه نمایید. 


مشخصات کارفرما :
 1. مشخصات کارفرما : کلیک کنید

  کارفرما : دفتر مرکزی یکی از معتبرترین مراکز آموزشی استان البرز و ارائه دهنده انواع خدمات آموزش حضوری و غیر حضوری (آموزش مجازی)

  محل کار : کرج – حوالی میدان آزادگان

 1. توجــــه : افراد در این لیست …

  افراد در این لیست براساس مطابقت رزومه های تکمیل شده و نیازهای کارفرما انتخاب شده اند. توجه داشته باشید که برخی مسائل مانند سوابق شغلی دقیق، عیار علمی، روابط اجتماعی را نمیتوان از طریق رزومه تشخیص داد، برای مثال کارفرما در برخی مشاغل نیاز به سابقه کار مرتبط دارد و برای برخی مشاغل سابقه کاری نیاز نیست. ذکر این مورد مهم است که افراد نباید دارای معلولیت، لکنت زبان و لهجه غلیظ باشند و باید بتوانند با دانش آموزان مقطع مورد نظر ارتباط قوی و موثر برقرار کنند.

  پس لطفا در صورت تمایل برای مصاحبه حضوری به موارد ذکر شده توجه نمایید و با علم به این موارد اقدامات لازم را انجام دهید.

مشخصات شغل های  مورد نظر : ( فقط خانم )
 1. مشاور و مسئول ثبت نام آموزشی (فقط خانم) – کلیک کنید
  شرایط شغلی مورد نیاز مشاوران آموزشی :
  1. مشاور و مسئول ثبت نام آموزشی
  2. ظاهر مناسب و حجاب
  3. فن بیان خوب و روابط عمومی بالا
  4. دارای مدرک حداقل لیسانس
  5. تمام وقت (ساعت کاری از ۹ الی ۱۷)
  6. سابقه کاری نیاز نیست (افراد بدون سابقه در اولویت هستند)
  7. آشنایی با نرم افزار های ورد و اکسل
  8. سن ۲۰ – ۲۵
  9. بیمه تامین اجتماعی ، بعد از گذراندن دوره آزمایشی
  10. حقوق براساس فروش و ثبت نام + پاداش
  11. مجتمع آموزشی برای آموزش و کارآیی بهتر افرادی که استخدام می شوند، جلسات آموزشی برگزار می کند.

  تعریف شغلی مشاور و مسئول ثبت نام آموزشی :
  تعدادی همکار اداری خانم با روابط عمومی بالا در واحد مشاوره و ثبت نام مجتمع فنی و آموزشی بسیار معتبر و به طور تمام وقت در استان کرج.

  کاربران محترم دقت نمایند مشاور آموزشی در واحد ثبت نام آموزشی موسسه مشغول به کار می شوند و به هیچ عنوان وزیتوری و بازاریابی نمی باشد.

  به افرادی که انتخاب و استخدام می شوند اطلاعات مورد نیاز و آموزش های مورد نیاز ارائه می شود تا فقط در زمان پاسخ گویی به تماس ها و یا مراجعات حضوری افراد را برای ثبت نام در کلاسهای آموزشی مرتبط راهنمایی کنند.

  برای این سری استخدامی سابقه کار مهم نمی باشد و افرادی که در کار خود جدیت داشته باشند و به اهداف تعیین شده دست بیابند حقوق ثابت و بیمه تامین اجتماعی هم تعلق می گیرد.
  در این سری استخدامی به افراد منتخب و استخدام شده آموزش های لازم برای اجرای بهتر مسئولیتها داده می شود و به همین دلیل موقعیت شغلی ثابت و بسیار خوبی میباشد.


 

توضیحات تکمیلی :

 1. افرادی که قبل از سال ۹۵ رزومه تکمیل کرده اند کلیک کنند…

  لطفا نکات زیر را با دقت مطالعه کنید :
  افرادی که قبل از سال ۱۳۹۵ در سایت گروه آموزشی استاد ثبت نام و رزومه تکمیل کرده اند، در ورژن جدید سایت رزومه آنها بصورت آنلاین وجود ندارد و رزومه این افراد بصورت آفلاین توسط کارشناسان بررسی می شود
  این افراد برای دریافت معرفی نامه دو راه دارند : 

  1.  از طریق لینک “دریافت معرفی نامه” در انتهای متن برای دریافت معرفی نامه اقدام کنند، که در اینصورت پس از پرداخت هزینه یک ایمیل شامل لینک دانلود معرفی نامه و قرارداد گروه آموزشی استاد دریافت می کنند. در این روش کاربران نمی توانند ازز مزایای اشتراک ویژه در سایت استفاده کنند.
  2.  می توانند در ورژن جدید سایت ثبت نام کرده و اشتراک ویژه دریافت کنند و پس از دریافت معرفی نامه در فرصت مناسب وارد حساب کاربری خود شده و رزومه جدید خود را تکمیل کنند تا در آینده بتوانند از مزایای سایت بهره مند شوند.

 2. از دو طریق می توانید معرفی نامه را دریافت کنید…

  افرادی که در سایت ثبت نام و رزومه خود را تکمیل و در این سری استخدامی گزینش شده اند می توانند به دو طریق زیر معرفی نامه را دریافت کنند.
  ۱. ابتدا وارد سایت شوند.
  ۲. از طریق لینک “دریافت معرفی نامه” که در ادامه مطلب قرار دارد برای دریافت معرفی نامه اقدام کنند. در این روش پس از پرداخت هزینه یک ایمیل شامل لینک دانلود معرفی نامه و قرارداد گروه آموزشی استاد دریافت می کنند. در این روش کاربران نمی توانند از مزایای اشتراک ویژه در سایت استفاده کنند.
  ۳. از طریق لینک “دریافت اشتراک ویژه” که در ادامه مطلب قرار دارد ، یکی از اشتراکهای ویژه یک ماهه تا سه ماه را بر اساس علاقهه خود انتخاب و پس از پرداخت هزینه ،لینک دانلود معرفی نامه برای آنها فعال شده و باید دوباره وارد همین صفحه استخدامی شوند تا بتوانند معرفی نامه را دانلود کنند.

  توجـــــه : لینک دانلود معرفی نامه فقط برای مشترکین ویژه فعال است. کاربران باید ابتدا اشتراک ویژه در سایت دریافت کنند و سپس وارد همین صفحه استخدامی شوند تا بتوانند در  همین صفحه لینک دانلود را مشاهده و اقدام به دانلود معرفی نامه و قرارداد گروه آموزشی استاد نمایند.

 3. برای اطلاعات بیشتر در مورد مشترکین ویژه کلیک کنید…

  جهت دریافت قرارداد و معرفی نامه به مدارس مذکور و هزینه ثبت نام برای موقعیت های شغلی، کارجویان محترم می بایست مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان پرداخت می کردند (مطابق قانون موسسات کاریابی داخلی) که ما این مبلغ را به ۱۰,۰۰۰ تومان کاهش دادیم . در سیستم مشترکین ویژه، اعضای محترم سایت که عضو ویژه سایت شوند می توانند با  پرداخت مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان، برای مدت یکماه از خدمات استخدامی استفاده نمایند .

  به دلیل اینکه برای استخدام نهایی در مدارس و مراکز آموزشی ممکن است شما در چند سری آموزشی مطابق با رزومه خود گزینش شوید، عضویت ویژه سایت باعث می شود تا بتوانید از تمام موقعیت های شغلی که در آنها گزینش شده اید استفاده کنید و معرفی نامه برای مصاحبه حضوری را رایگان دریافت کنید.

قابل توجــــــــــه کاربران محترم :

 • کاربرانی که در سری های استخدامی قبلی گزینش شده و به همراه معرفی نامه یک کد تخفیف دریافت کرده اند، می توانند که از آن برای دریافت اشتراک ویژه و معرفی نامه این سری استخدامی استفاده کنند.
 • توجه داشته باشید این مبلغ جهت انجام خدمات استخدامی، خدمات عضویت ویژه، اشتغال کارجویان، هزینه های وب سایت، خدمات مربوط به بررسی و گزینش رزومه ها، انجام معرفی و ارسال رزومه شما به موسسات و مدارس، همچنین پیگیری مراحل استخدام شما و هزینه های متفرقه مراحل قبل و بعد از استخدام بوده و ضمانت استخدام شما نمی باشد. ( تمام خدمات سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین موسسات کاریابی وزارت کار و رفاه اجتماعی می باشد.)
 • اعضای سایت گروه آموزشی استاد در تمام موقعیتهای شغلی سازمان و یا مدارس مربوطه مورد بررسی و گزینش بسیار دقیق قرار میگیرند. ( اطلاعات تمامی افراد در گزینش های استخدامی مد نظر گرفته میشود.)

 


جهت پرداخت هزینه ثبت نام  می توانید از طریق یکی از راه های زیر اقدام فرمایید :

 

 

ظرفیت این سری استخدامی تکمیل شد، در صورت اعلام جذب دوباره نیرو برای این سری استخدامی در همین صفحه و از طریق کانال تلگرام اعلام خواهد شد.

 

 


 1. توجــــه : روند اطلاع رسانی نتایج استخدامی…

  توجــــه :

  کانال تلگرام گروه آموزشی استاد

  از این تاریخ به بعد اعلام نتایج استخدامی ابتدا در کانال تلگرام گروه آموزشی استاد منتشر خواهد شد.
  جهت سرعت بخشیدن به روند اطلاع رسانی هم اکنون در کانال تلگرام جی-استاد  عضو شوید.

  به ما بپیوندید…

 1. مراحل شروع از ابتدا تا گزینش نهایی

  ۱ _  تکمیل رزومه آنلاین توسط شما در سایت gostad.ir
  ۲ _  دریافت رزومه شما توسط گروه آموزشی استاد
  ۳ _  مطالعه و بررسی تمام رزومه های دریافتی از طریق سایت
  ۴ _  انتخاب گزینه های مورد نظر مدارس و کارفرمایان …
  ۵ _  هماهنگی با مدارس …
  ۶ _  دریافت شاخص ها و گزینه های مورد نظر مدارس جهت استخدام توسط گروه آموزشی استاد
  ۷ _  انتخاب افراد براساس شاخص های مورد نظر مدارس جهت استخدام
  ۸ _  اعلام عمومی به متقاضیان     (شما در این مرحله قرار دارید)
  ۹ _   پرداخت هزینه ثبت نام توسط کارجو
  ۱۰ _ارسال معرفی نامه و پیش قرار داد برای کارجو
  ۱۱۱ _مراجعه به مدرسه و انجام مراحل گزینش نهایی و اشتغال به کار


سوالات و پیشنهادات خود را از طریق ارسال تیکت و یا فرم تماس با ما مطرح کنید تا در سریع ترین زمان پاسخگو باشیم.

24 دیدگاه در استخدام مراکز آموزشی کرج سری ۱۳-۹۶
 1. سلام،من اسمم توسری سیزدهم بود و حتی هزینه رو پرداخت کردم وبرای مصاحبه حضوری اومدم ولی دیگه هیچ خبری نشد،ا

  • سلام ، روند استخدام و بررسی افراد کمی زمان بر است. در صورت استخدام و انتخاب نهایی به شما اطلاع رسانی می شود.

 2. سلام,خسته نباشید, من علاقه مند به تدریس در موسسات هستم,از طرفی اسم من در لیست سری سیزدهم به عنوان مشاور قرار گرفته,به نظر شما من منتظر موقعیت های شغلی بعدی باشم؟

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ در ۱۲:۲۰ پاسخ دادن

   با سلام و عرض احترام
   من تصورم این هست که موقعیت شغلی سری سیزدهم موقعیت خوبی هست و از آنجا که کاری تمام وقت هست بهتون پیشنهادش میکنم. شما در کنار اون میتونید به کار پاره وقت و تدریس در موسسات و تدریس خصوصی هم بصورت پاره وقت بپردازید.
   موفق و پیروز باشید

 3. سلام من الان پیام برام آمد ک در دوره ۱۳ انتخاب شدم و من هزینه رو اینترنتی پرداخت کردم ولی بعدش هیچ کد و یا … بمن نداد الان من دوباره باید هزینه رو پرداخت کنم؟ چطور بفهمیم ک هزینه ام واریز شده ؟ آخه هیچ کدی بهم نداد ک من برای شما ارسال کنم که نشون بده که من هزینه رو دادم

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ در ۱۷:۲۸ پاسخ دادن

   سلام،
   در صورت پرداخت موفق معرفی نامه به شما ایمیل میشود، ابتدا لطفا ایمیل خود را چک کنید.
   در صورتی که ایمیل دریافت نکرده بودید، لطفا شماره کارتی رو که ازش پرداخت رو انجام دادید برای ما ارسال کنید تا بررسی کنیم.

 4. نازنین توانگر رنجبر ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ در ۱۲:۳۱ پاسخ دادن

  سلام
  من برای سری ۹ که موسسات آموزشی تهران بود انتخاب شدم که البته بعد از دریافت معرفی نامه بعلت عدم دسترسی آسان به محل از مراجعه صرف نظر کردم. اما الان برای کرج که محل سکونت خودم هست انتخاب نشده ام که جای تعجب داره.
  ممنون

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ در ۱۲:۴۰ پاسخ دادن

   سلام روز بخیر
   خانم رنجبر، اسم شما در لیست گزینش شدگان هست!!!
   سطر ۱۶۶۱ مربوط به شما هست که با رنگ زرد متمایز شده اید.
   شما گزینش شدید و میتونید معرفی نامه رو دریافت کنید

   موفق باشید

 5. سلام
  اسم من در لیست معرفی شدگان هست ولی اشاره شده سن ۲۰ تا ۲۵ -من الان ۲۶ سالمه-مشکلی نیست؟

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ در ۱۲:۲۱ پاسخ دادن

   سلام
   نه مشکلی نیست، منظور حدود سن بوده. میتونید معرفی نامه رو دریافت کنید.

 6. سلام وقتتون بخیر
  من سری نهم شرکت کردم . پولم واریز کردم معرفی نامه هم گرفتم . ولی قبلش قید نشده بود که کجا قبول شدم . بعد داخل معرفی نامه متوجه شدم تهران قبول شدم در صورتی که من ساکن کرج میباشم. این شد که برا مصاحبه نرفتم اون دوره . الان این سری هم قبول شدم برای کرج. چجوری میتونم اون هزینه که قبلا واریز کردم و استفاده نکردم رو برا این دوره استفاده کنم و معرفی نامه بگیرم؟ ممنون میشم جواب سوالم رو بدید سپاس

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ در ۲۰:۳۸ پاسخ دادن

   سلام خانم بیات در تمام موارد استخدامی سایت محل کار و محدوده آدرس درج گردیده، شما با مراجعه به صفحه استخدام سری نهم می توانید به اشتباه خود پی ببرید.
   بنا به درخواست تعداد بسیاری از کاربران ساکن کرج ، که علاقه مند به معرفی و استخدامهای تهران می باشند به همین دلیل استخدام های تهران به کاربران ساکن کرج
   هم اطلاع رسانی میشود.
   شما در هنگام دریافت معرفی نامه سری نهم یک کد تخفیف دریافت کرده اید که میتوانید با استفاده از آن کد تخفیف اشتراک ویژه اعضای سایت را تهیه کنید
   و از مزایای آن استفاده کنید. مشترکین ویژه می توانند حداقل به مدت یک ماه در سری های استخدامی که گزینش شده اند و برای دریافت معرفی نامه نیاز به پرداخت وجه وجود دارد
   به صورت رایگان معرفی نامه مربوط به سری استخدامی را دریافت کنند.
   لینک صفحه سری نهم استخدامی :
   http://gostad.ir/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-9-96/

 7. سلام لطفا بفرمایید آدرس آموزشگاه کجا هست.!!!؟؟؟؟

 8. سابقه کار مهم هست، آیا ؟

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ در ۱۶:۵۱ پاسخ دادن

   با سلام،
   لطفا روی قسمت (مشخصات شغل های مورد نظر) کلیک کنید و اطلاعات و شرایط دقیق موقعیت شغلی رو مطالعه کنید.
   خیر در این موقعیت سابقه کاری نیاز نیست و بر خلاف موقعیت های شغلی دیگر (افراد بدون سابقه کار در الویت استخدام هستند)

   موفق و پیروز باشید

 9. سلام، روز بخیر
  آیا برای کسانی که ساکن تهران هستند هم امکان شرکت در مصاحبه وجود دارد؟

  • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ در ۱۶:۴۸ پاسخ دادن

   با سلام،
   دوستان تهرانی که علاقه مند به شرکت در این سری استخدامی بوده و تمایل به دریافت معرفی نامه دارند میتوانند درخواست خود را به همراه نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل خود به آدرس ایمیل زیر ارسال کنند تا رزومه آنها بررسی شده و در صورت مطابقت با نیاز کارفرما اطلاع رسانی شود.
   info@gostad.ir

   • ممنون، من اطلاعاتم رو براتون ایمیل میکنم.
    در ضمن این امکان برای دوستانم هم وجود دارد که بتونن در گزینش شرکت کنن ؟
    ممنون میشم اگر جواب بدید

    • پشتیبانی آنلاین گروه آموزشی استاد ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ در ۱۷:۰۶ پاسخ دادن

     خواهش میکنم،
     بله میتونید به دوستان و آشنایانتون هم اطلاع بدید که در سایت گروه آموزشی استاد ثبت نام کنن و درخواستی برای ما ارسال کنن مبنی از تمایل به همکاری در سری ۱۳ام.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *