قوانین سایت

قوانین سایت گروه آموزشی استاد

قوانین سایت گروه آموزشی استاد

 1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 2. برای ثبت نام در سایت، درج ایمیل واقعی و معتبر کاربران ضروری است .
 3. از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید.
 4. مسئولیتهای ناشی از ورود اطلاعات اشتباه برعهده کاربر خواهد بود.
 5. تمام قوانین سایت و فعالیت هایآن مطابق با قوانین موسسات کاریابی داخلی و مجازی می باشد.
 6. مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی کاربران خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد، که در اینصورت ویرایش یا حذف خواهد شد.
 7. کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در حد توان از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.
 8. اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود در فرآیند دریافت معرفی نامه مشکلی ایجاد شود، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. در این مواقع از طریق بخش پشتیبانی آنلاین مورد پیش آمده قابل پیگیری است. گروه آموزشی استاد رسیدگی به این موارد را در اولویت کار خود قرار می‌دهد.

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

گروه آموزشی استاد به اطلاعات خصوصی و رزومه اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و تمام سعی و تلاش خود را برای محافظت از آن انجام می دهد.
گروه آموزشی استاد متعهد می شود در حد توان از اطلاعات شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به بروزرسانی تکنولوژی و نرم افزارهای مورد نیاز وبسایت برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از سایت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

گروه آموزشی استاد از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد و کمک به اشتغال شما کارجویان محترم وب سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. این سایت همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.
گروه آموزشی استاد اطلاعات شخصی و رزومه کاربران یا اعضای خود را به اشخاص ثالث واگذار نمیکند.

 

ارتباط مستقیم با کاربران

گروه آموزشی استاد هیچ گونه وب سایت اینترنتی با آدرسی غیر از gostad.ir ندارد.
برای تماس یا ارتباط با مدیران سایت فقط روش ها و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط از طریق صفحه تماس با ما و از طریق پشتیبانی آنلاین (سیستم تیکت موجود در پروفایل کاربری) اقدام نمایید.

اطلاع رسانی های گروه آموزشی استاد برای افراد گزینش شده در سری های استخدامی بصورت اعلام لیست اسامی افراد به همراه رشته و مقطع تحصیلی آنها در سایت بوده و به روش های زیر اطلاع رسانی صورت می گیرد :

 1. اطلاع رسانی از طریق ایمیل
 2. اطلاع رسانی پیامکی
 3. اطلاع رسانی از طریق کانال تلگرام
 4. اطلاع رسانی از طریق سایت

قابل توجه کاربران محترم : فقط افرادی که از سال ۱۳۹۱ تا به امروز در سایت گروه آموزشی استاد ثبت نام و رزومه خود را تکمیل کرده اند در لیست گزینش های استخدامی وجود دارند. این بدین معنی است که فقط کاربران عضو سایت و افرادی که تاکنون در ورژن قبلی و جدید سایت ثبت نام کرده اند گزینش شده و امکان اطلاع رسانی فقط به این افراد می باشد.

افرادی که به دلایل مختلف دیگر تمایلی به حضور در لیست کاربران سایت ندارند می توانند درخواست خود را از طریق روش های اعلام شده در همین صفحه اعلام نمایند تا در اسرع وقت به درخواست آنها رسیدگی شود.
اطلاعات موجود در سایت gostad.ir فقط و فقط از طریق کاربران محترم وارد سیستم شده است و این به معنی تمایل شما به حضور در گزینش های استخدامی مرتبط با اهداف و مدارس طرف قرارداد سایت می باشد.


چگونه میتوانید سوالات مدنظر خود را بپرسید؟

سوالات مدنظر خود را در هر زمینه ای می توانید به روش های زیر بپرسید :

 1. در صفحه مربوط به همان سوال یادداشت نمایید تا بقیه اعضا و کاربران هم از پاسخ آن سوال استفاده کنند .
 2. یا می توانید از قسمت تماس با ما و یا سیستم تیکت حساب کاربری اقدام کرده و سوالات خود را مطرح کنید که در این صورت پاسخ فقط برای شما و در ایمیل و حساب کاربری شما قابل نمایش خواهد بود.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای سایت محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. این تغییرات در راستای اهداف سایت و کمک به کاربران و حل مشکلات آنها خواهد بود، به همین علت کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین گروه آموزشی استاد بعد از هر بار بروزرسانی، خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.